Startlistor

Gå tillbaka till startlistor för alla banor

Startlista för 106 km´s banan sorterat efter startnummer

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
1Matilda SundbergTeam Sällskapet106 km09:00
2Carl OlzonTeam Sällskapet106 km09:00
3Erik OlzonTeam Sällskapet 106 km09:00
4George KourbetisTeam Kungälv106 km09:00
5Patrick MattssonCKSUNDET106 km09:00
6Har UtgåttFlyttad!106 km09:00
7Lennart GustafssonTeam Kungälv106 km09:00
8Peter Andersson 106 km09:00
9Stefan Johansson 106 km09:00
10Stefan BusckSB Grävtjänst AB106 km09:00
11Markus JohanssonComatrum106 km09:00
12Claes EldénComatrum106 km09:00
13Anders LagerkvistKrassen CK106 km09:00
14Klaus AnderssonTeam Kungälv oldboys106 km09:00
15Martina PlewaSävedalens CK106 km09:00
16Cornelis van PuijenbroekHisingens Cykelklubb106 km09:00
17Lennart Lundgren106 km09:00
18Lotta Lidén Lundgren106 km09:00
19Christian EkelundTeam Kungälv106 km09:00
20Johan Sävhage106 km09:00
21Mathias Petersson106 km09:00
22Anders AlexanderssonLygnens Venner106 km09:00
23Jan LevholmTeam Kungälv106 km09:00
24Björn LönnquistLygnens venner106 km09:00
25Daniel Meyer106 km09:00
26Henrik AhlHisingens CK106 km09:00
27Jörgen AhlAsaryd CK106 km09:00
28Joakim PollackHisingen CK106 km09:00
29Filip KostovskiActive island106 km09:00
30Mats DahlgrenSävedalens CK106 km09:00
31Örjan IsbergLygnens Venner106 km09:00
32Lisa DahlgrenSävedalens CK106 km09:00
33Martin Hall106 km09:00
34Katja Hautaniemi106 km09:00
35Andreas BergkvistHigh Five 106 km09:00
36Viktor LindqvistHigh fFve106 km09:00
37Magnus Larsson106 km09:00
38kieron mavor 106 km09:00
39Lennart JohanssonTeam Kungälv106 km09:00
40Emma Jönsson106 km09:00
41Carin Gillberg106 km09:00
42Lars Rasmusson106 km09:00
43Stellan BondessonSävedalens CK106 km09:00
44Bengt KällströmHCK106 km09:00
45Johan HelinOld town road106 km09:00
46Bo LevinssonOld town road106 km09:00
47Patrik Pärleborn106 km09:00
48Martin SmedendahlHisingens CK106 km09:00
49Alan MortonTeam Kungälv106 km09:00
51Andreas BuevikTeam Kungälv106 km09:00
52Hans ElmqvistHCK106 km09:00
53Amanda NordinHisingens CK106 km09:00
54Filip ThunbergCK Sundet106 km09:00
55Magnus LundbergCk Sundet106 km09:00
56Rebecca NilssonStala IF106 km09:00
57Cecilia Erlandsson106 km09:00
58Jörgen IsacssonStala IF106 km09:00
59Fredrik KronlidStala IF Cykel106 km09:00
60Anders FromStala IF106 km09:00
61Tommy Tenghede Team addison106 km09:00
62Lina Toresson106 km09:00
63Dag Einar TöråsenIK Trasten106 km09:00
64Ingemar tv OthzénAlvhem106 km09:00
65Emiliano Lubian106 km09:00
66Malin Berlin106 km09:00
67Susann Linde106 km09:00
68Alexander BjörkTriathlon Väst106 km09:00
69Bengt DirforsH-Kärra106 km09:00
70Lars FlodinHisingens CK106 km09:00
71Stefan DahlbergPiteå CK106 km09:00
72Bjarne KarlssonHisingens Cykelklubb106 km09:00
73Jovan StefanovicSecuritas Göteborg106 km09:00
74Sara HerouTeam Kungälv106 km09:00
75Alfred HerouTeam Kungälv106 km09:00
76Lars MagnussonTeam Kungälv106 km09:00
77Leif GreenSecuritas Sverige AB106 km09:00
78Har UtgåttFlyttad!106 km09:00
79Patrik EdwardhRHCK106 km09:00
80Charlotte TernerHCK106 km09:00
81Christoffer BarettTeam Lime106 km09:00
82Tomas ThorburnChalmers CK106 km09:00
83Niklas Dimakis106 km09:00
84Christer EnbergSecuritas Göteborg106 km09:00
85Christer StjernblomHisingens CK106 km09:00
86Klas NordinHCK106 km09:00
87Caroline KarlssonSkogabergarna106 km09:00
88Anders EnanderSkogabergarna106 km09:00
89Per Nyqvist Cl Sundet106 km09:00
90Monica Oscarsson 106 km09:00
91Anders OdmyrTeam Lime106 km09:00
92Anders DahlgrenHisingens CK106 km09:00
93Erik SjögrenHisingen CK106 km09:00
94Lars WessingHisingens CK106 km09:00
95Jonas GöranssonHisingen CK106 km09:00
96Eva Ullmark GjulemHisingens Cykelklubb106 km09:00
97Leif GjulemHisingens Cykelklubb106 km09:00
98Jesper Fahlen Hisingens cykelklubb 106 km09:00
99Emelie SjögrenCk Sundet106 km09:00
100Claes OlssonRidenice106 km09:00
101Thomas AnderssonSTC106 km09:00
102Patrik AckellCK BÔSET106 km09:00
103Karin FeltzingCK BÔSET106 km09:00
104Therese CarlssonCk Sundet 106 km09:00
105Annika SöderströmCK Sundet106 km09:00
106Stefan HackströmHisingen ck106 km09:00
107Simon BorggrenCK Sundet106 km09:00
108Marcus AckertAckert106 km09:00
109Jarl TörnkvistHisingens CK106 km09:00
110stefan ParneboTeam Brason106 km09:00
111Mirza Zejcirovic106 km09:00
112Benny Andersson106 km09:00
113Mats Hansson106 km09:00
114Anders AnderssonCK Sundet106 km09:00
115Jimmy BalderudCK Sundet106 km09:00
116Mikael Bjäveclo106 km09:00
117Reine SöderkvistStrokeRide106 km09:00
118Staffan SandbergCk sundet106 km09:00
119Joakim HeydenCK Sundet106 km09:00
120Sten SundbergTeam Kungälv106 km09:00
121Per TunstadTeam Kungälv 106 km09:00
122Murray Smith106 km09:00
123Catharina RutgerssonGiro Cycle Club106 km09:00
124Veronica GlanzeliusHisingens cykelklubb106 km09:00
125Erik TingfalkHisingens CK106 km09:00
126Andreas CarlssonSvanesunds GIF106 km09:00
127Lina WidebergHisingen CK106 km09:00
128Pär Nilsson106 km09:00
129Ulf FornanderRide Nice106 km09:00
130Thomas NilssonCK Sundet106 km09:00
131Edvin NilssonCK Sundet106 km09:00
132Marcus LarssonCK Sundet106 km09:00
133Henrik Delin106 km09:00
134Björn WestlingMölndal Outdoor IF106 km09:00
135Henrik ClaesénTeam Kungälv IS106 km09:00
136Niklas HermanssonCK 3 gringos106 km09:00
137Henrik Storm106 km09:00
138Terese Arvidsson106 km09:00
139Erik KällenSwesportsCK106 km09:00
140Tomas AmneskogAktivitus Sports Club106 km09:00
141Elin Delin106 km09:00
142Hans Mandelholm106 km09:00
143Johan SvenssonKvänums IF106 km09:00
144Mikael PetterssonGoteborg106 km09:00
145Thomas Pantzare106 km09:00
146Tommy ApellTorslanda LVG106 km09:00
147Jill HellbergHisingens Cykelklubb106 km09:00
148Sofia RaschHisingens CK106 km09:00
149Andreas Thomsson106 km09:00
150Fredrik EinarssonTeam Svärd mot stroke106 km09:00
151Philip WallmanChalmers CK106 km09:00
152Dan SjölanderHCK106 km09:00
153Lars BjörkmanCK Sundet106 km09:00
154Niklas EmanuelssonCK Sundet106 km09:00
155Mikael OlssonCK Sundet106 km09:00
156Tomas AndréassonHisingens CK106 km09:00
157Jonny Blücher106 km09:00
158Lars SzakalyHisingens CK106 km09:00
159Patrik MichaelsenTikketclub106 km09:00
160Tobias GustavssonHisingens CK106 km09:00
161Mikael KrafftCK-Sundet106 km09:00
162Anton EsbjörnssonHisingen ck106 km09:00
163Oscar Boström106 km09:00
164Cai DaviesFinchley RT / Keele University106 km09:00
165Anna-Lena FredrikssonStala IF 106 km09:00
166Johann Nishant106 km09:00
167Jordan BoekholtInternationals106 km09:00
168Sören LjunggrenSvanesunds GIF106 km09:00
169Albin von Sydow106 km09:00
170Richard BråseTjörns CK106 km09:00
171Matthias Jönsson106 km09:00
172Miguel Gillenius106 km09:00
173Gabriel NyströmCk Sundet106 km09:00
174Marie RydneGiro Cycle Club106 km09:00
175Anna KronlidStala IF cykel106 km09:00
176Mats GerlamHCK Sub 10106 km09:00
177Mikael RydströmLygnens Venner106 km09:00
178Daniel KristenssonKode klassikern106 km09:00
179Niclas Eliasson Hisingens CK106 km09:00
180Christian OlssonKode klassikern106 km09:00
181Magnus JohanssonHisingens CK106 km09:00
182Mikael SkantzÅmåls Cykelamatörer106 km09:00
183Mattias ZellThe Island´s Bikers106 km09:00
184Lars AnderssonTeam Kungälv106 km09:00
185Magnus MjaerumThe Island´s Bikers106 km09:00
186Anders LindénThe Island´s Bikers106 km09:00
187Jenny Malmqvist Team sällskapet 106 km09:00
188Fredrik Klint106 km09:00
189Klas LiesenTeam Kungälv106 km09:00
190Jesper BengtssonHisingen CK106 km09:00
191Anders KarlssonTeam Kungälv 106 km09:00
192Anders JohanssonCK Wänershof106 km09:00
193Krister NilsenKungsbacka CK106 km09:00
194Göran HermanssonCK 3 Gringos106 km09:00
195Lennart FalkHisingen CK106 km09:00
196Mattias JohanssonAlingsås106 km09:00
197Jonas TorkelssonCCC106 km09:00
198David Hanngren106 km09:00
199Henrik BorlingerBorlinger Enterprise106 km09:00
200Magnus SkoglundStala IF106 km09:00
201Henrik AlmgrenHisingen CK106 km09:00
202Joakim JohanssonCK Sundet106 km09:00
203Henrik FroböseCiclismo Cycling Team106 km09:00
204Rolf ZetterbergCykelgrabbarna106 km09:00
205Karin WennerHisingen CK106 km09:00
206Tommy RutgerssonCiclismo Cycling Club106 km09:00
207Nicklas JohanssonCK Sundet106 km09:00
208Fredrik BergströmCK Sundet106 km09:00
209Gary GunningHisingen106 km09:00
210Filip EkbergHisingen CK106 km09:00
211Andreas ErikssonKungsbacka CK106 km09:00
212Robert Ribbenholt106 km09:00
213Tadeusz CiecielMaximus106 km09:00
214Sonia ZamryckiMaximus106 km09:00
215Simon EbelingCK Sundet106 km09:00
footer