Startlistor

Startlista för 106 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 106 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
1Matilda SundbergTeam Sällskapet106 km09:00
2Carl OlzonTeam Sällskapet106 km09:00
3Erik OlzonTeam Sällskapet 106 km09:00
4George KourbetisTeam Kungälv106 km09:00
5Patrick MattssonCKSUNDET106 km09:00
6Janne BjörkmanTeam Kungälv106 km09:00
7Lennart GustafssonTeam Kungälv106 km09:00
8Peter Andersson 106 km09:00
9Stefan Johansson 106 km09:00
10Stefan BusckSB Grävtjänst AB106 km09:00
11Markus JohanssonComatrum106 km09:00
12Claes EldénComatrum106 km09:00
13Anders LagerkvistKrassen CK106 km09:00
14Klaus AnderssonTeam Kungälv oldboys106 km09:00
15Martina PlewaSävedalens CK106 km09:00
16Cornelis van PuijenbroekHisingens Cykelklubb106 km09:00
17Lennart Lundgren106 km09:00
18Lotta Lidén Lundgren106 km09:00
19Christian EkelundTeam Kungälv106 km09:00
20Johan Sävhage106 km09:00
21Mathias Petersson106 km09:00
22Anders AlexanderssonLygnens Venner106 km09:00
23Jan LevholmTeam Kungälv106 km09:00
24Björn LönnquistLygnens venner106 km09:00
25Daniel Meyer106 km09:00
26Henrik AhlHisingens CK106 km09:00
27Jörgen AhlAsaryd CK106 km09:00
28Joakim PollackHisingen CK106 km09:00
29Filip KostovskiActive island106 km09:00
30Mats DahlgrenSävedalens CK106 km09:00
31Örjan IsbergLygnens Venner106 km09:00
32Lisa DahlgrenSävedalens CK106 km09:00
33Martin Hall106 km09:00
34Katja Hautaniemi106 km09:00
35Andreas BergkvistHigh Five 106 km09:00
36Viktor LindqvistHigh fFve106 km09:00
37Magnus Larsson106 km09:00
38kieron mavor 106 km09:00
39Jon Hofmann106 km09:00
40Ingrid Hofmann106 km09:00
41Carin Gillberg106 km09:00
42Lars Rasmusson106 km09:00
43Stellan BondessonSävedalens CK106 km09:00
44Bengt KällströmHCK106 km09:00
45Johan HelinOld town road106 km09:00
46Bo LevinssonOld town road106 km09:00
47Patrik Pärleborn106 km09:00
48Martin SmedendahlHisingens CK106 km09:00
49Alan MortonTeam Kungälv106 km09:00
51Andreas BuevikTeam Kungälv106 km09:00
52Hans ElmqvistHCK106 km09:00
53Amanda NordinHisingens CK106 km09:00
54Filip ThunbergCK Sundet106 km09:00
55Magnus LundbergCk Sundet106 km09:00
56Rebecca NilssonStala IF106 km09:00
57Cecilia Erlandsson106 km09:00
58Jörgen IsacssonStala IF106 km09:00
59Fredrik KronlidStala IF Cykel106 km09:00
60Anders FromStala IF106 km09:00
61Tommy Tenghede Team addison106 km09:00

Startlista för 61 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 61 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
400Johnny Edvardsson61 km09:05-09:30
401Andrej Åhsberg61 km09:05-09:30
402Dardane Levinsson61 km09:05-09:30
403Pernilla Hänninen61 km09:05-09:30
404Steve Dannert61 km09:05-09:30
405Johan Leteus61 km09:05-09:30
406Patrik Marklund61 km09:05-09:30
407Sven Svensson61 km09:05-09:30
408berndt Antonsson61 km09:05-09:30
409Kristina BilgerVGR61 km09:05-09:30
410Sara Wikström61 km09:05-09:30
411Gustav Ekelund61 km09:05-09:30
412Lennart HanssonHöga61 km09:05-09:30
413Dennis Olsson61 km09:05-09:30
414Kent Larsson61 km09:05-09:30
415Yvette VallinTeam Kungälv61 km09:05-09:30
416Elisabeth RagnmarkMin club61 km09:05-09:30
417Marie Carlsson61 km09:05-09:30
418Markus Hansson61 km09:05-09:30
419Tine Svingen ErdegardTeam Kungälv61 km09:05-09:30
420Richard Westfeldt61 km09:05-09:30
421Niclas RehnKungälv61 km09:05-09:30
422Marita JohanssonVGR61 km09:05-09:30
423Mikael Lindén61 km09:05-09:30
424Vibeke GyllenramGT & Lime61 km09:05-09:30
425Stéphane JettéGT & Lime61 km09:05-09:30
426Stuart Smith61 km09:05-09:30
427Owe Warnvik61 km09:05-09:30
428Ricky Tuijn61 km09:05-09:30
429Willy Berndtsson61 km09:05-09:30

Startlista för 30 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 30 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
600Linda Johansson30 km09:30-10:00
601Niklas HarströmHarström30 km09:30-10:00
602Jasmina HarströmHarström30 km09:30-10:00
603Gabriel PlewaBobson Club30 km09:30-10:00
604Torbjörn BengtssonBobson Club30 km09:30-10:00
605Tintin Herweijer30 km09:30-10:00
606Jacco Herweijer30 km09:30-10:00
607Britt-Marie SandVGR30 km09:30-10:00
608Marie Edvardsson ForsVGR30 km09:30-10:00
609Wolfgang HerrmannHisings Kärra30 km09:30-10:00
610Malin JanssonDuvslaget30 km09:30-10:00
611Leo HermanssonDuvslaget30 km09:30-10:00
612Bert-Ove JanssonDuvslaget30 km09:30-10:00
613Ann-Catrine HanssonVgr30 km09:30-10:00
614Lisel GustavsenVästergärdet Grill § Sport30 km09:30-10:00
615Sofia SvelanderVästergärdet Grill § Sport30 km09:30-10:00
616Kenneth Odengard30 km09:30-10:00
617Monica Floberg regions klassikern Nu sjukvården30 km09:30-10:00
618Ann-christin Karlsson30 km09:30-10:00
619Carina Berntsson 30 km09:30-10:00

Startlista för 12 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 12 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
800Therese BlennowVGRIT12 km09:30-10:00
801Linnea Lindsgård12 km09:30-10:00
802Monica ClemertClemert Jones12 km09:30-10:00
803Angelica JonesClemert Jones12 km09:30-10:00
804Julia ClemertClemert Jones12 km09:30-10:00
805Stella ClemertClemert Jones12 km09:30-10:00
806Samantha JonesClemert Jones12 km09:30-10:00
807Bosse Andersson12 km09:30-10:00

footer