Startlistor

Startlista för 106 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 106 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
1Martin Gustafsson Team Kungälv106 km09:00
2Patrick MattssonCK Sundet106 km09:00
3Rickard Saari106 km09:00
4Lotta Lidén LundgrenHålanda dream team106 km09:00
5Lennart LundgrenHålanda dream team106 km09:00
6Örjan IsbergLygnens Venner106 km09:00
7Niklas Fougberg106 km09:00
8Per NyqvistCK Sundet106 km09:00
9Pär NilssonMK Allstars106 km09:00
10Birgitta Harberg106 km09:00
11Markus JohanssonTeam Guf106 km09:00
12Peter Boberg106 km09:00
13Jessica Svanström106 km09:00
14Jörgen SvanströmTriatlon Väst106 km09:00
15Danne LarssonTeam Kungälv 106 km09:00
16Oscar Fredholm106 km09:00
17Joakim PollackHisingen ck106 km09:00
18David Detterberg Tjörns cykelklubb106 km09:00
19Simon BorggrenTjörns CK106 km09:00
20Peter JönsonLandsvägscykling i Ale106 km09:00
21Robert VanstoneTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
22Ingemar Kullberg Team Rynkeby Göteborg106 km09:00
23Camilla Trygg Team Rynkeby Göteborg106 km09:00
24Sofia BerndtssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
25Cecilia TräffTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
26Aurimantas PelanisTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
27Jan RoesenTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
28Bengt ThorinTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
29Hanna JansonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
30Martin KarlssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
31Helen KylstadTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
32Emil NejdefeltTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
33Pascual J ForteaTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
34Magnus SkylvikTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
35Peter GustafssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
36Magnus MattsonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
37Erik PalmgrenTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
38Alexandra Sjöhom HylenTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
39Daniel JohnssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
40Stefan StrandTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
41Mikael HjerpeTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
42Anton EkströmTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
43Pia OlssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
44Emma MattssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
45Kumarpal JainTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
46Lisa AugustssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
47Carin RedeniusTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
48Paula ClaessonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
49Niclas KarlssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
50Erik GlanforsClub Active Island106 km09:00
51Jonas SvenssonSolvikingarna/ Triathlon Väst106 km09:00
52Jan BjörkmanTeam COG106 km09:00
53Christian ThoressonKärra Widhogs106 km09:00
54Fredrik ÅkermanHisingens CK106 km09:00
55Stefan PetterssonHCK106 km09:00
56Mirza ZejcirovicCK LILJA106 km09:00
57Lars-Erik TolwersTeam COG106 km09:00
58Erik TryggTeam Kungälv106 km09:00
59Dennis SockanderHCK106 km09:00
60Carina GranathTeam COG106 km09:00
61Klaus AnderssonCoG106 km09:00
62Hanna Johansson106 km09:00
63Torbjörn AnderssonLidköpings lck106 km09:00
64Carina AnderssonTeam COG106 km09:00
65Hans CenterhornTeam COG106 km09:00
66Lennart GustafssonCOG106 km09:00
67Anders Lindgren106 km09:00
68Peter JohanssonCK Sundet106 km09:00
69Michael Holmberg106 km09:00
70Alexander Höyer106 km09:00
71Margit Hvid106 km09:00
72Mirsad Svraka106 km09:00
73Georg Kuhn106 km09:00
74Adam PetersonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
75Lars WessingHisingens CK106 km09:00
76Tomas GustavssonTeam Kungälv106 km09:00
77Johan Tell106 km09:00
78Filip Kostovski Active Island 106 km09:00
79Henrik LarsenCK Sundet106 km09:00
80Emiliano Lubian106 km09:00
81Lili Hansson106 km09:00
82Henrik LundqvistTeam Kungälv106 km09:00
83Jonathan Cederberg106 km09:00
84John WallanderHisingens cykelklubb106 km09:00
85Johan AndrénHCK106 km09:00
86Ulf BergenholtzTeam Kungälv106 km09:00
87Markus RuuskaOK Alehof106 km09:00
88Kaj MunkTeam Kungälv Tri106 km09:00
89Anders KarlssonHisingens CK106 km09:00
90Jessica JohanssonCK SubXX106 km09:00
91Stefan Elfström106 km09:00
92Emile Glorieux106 km09:00
93Anna Fougberg106 km09:00
94Elias JohanssonHCK Sub10106 km09:00
95Gabriel NyströmCK Sundet106 km09:00
96Yvonne Haag106 km09:00
97Lena Josephson106 km09:00
98Elin PestatHCK106 km09:00
99Kent LarssonCTC Almunecar106 km09:00
100Sara Berggren HerouTeam Kungälv106 km09:00
101Alfred HerouTeam Kungälv106 km09:00
102Annika ÅstrandTeam SubXX106 km09:00
103Renaud Millet106 km09:00
104Viktor TorstenssonCK Sundet106 km09:00
105Adam KarlssonTeam ARV106 km09:00
106Victor AugustssonTeam ARV106 km09:00
107Rasmus HenrikssonTeam ARV106 km09:00
108Johan HelinTeam Kungälv106 km09:00
109Marie Rydne Giro cycle team106 km09:00
110Gunnar Jansson106 km09:00
111Matz GustafssonHålanda Dream Team106 km09:00
112Anders LagerkvistKrassen CK106 km09:00
113Frida Grün106 km09:00
114Patric WärnsäterTeam Kungälv106 km09:00
115Fredrik PerssonHisingens CK106 km09:00
116Stefan Olofson TroedeLygnens Venner106 km09:00
117Joakim KarlbergTeam Kungälv106 km09:00
118Mirella CarlssonTeam Kungälv106 km09:00
119Martina PlewaSävedalens CK106 km09:00
120Erik Fagerström106 km09:00
121Kim LarssonCTC Alumñecar106 km09:00
122Tobias Andersson106 km09:00
123Mathias PeterssonTeam Sky Blue106 km09:00
124Mattias JansonUlricehamns CK106 km09:00
125Ulrika KlementssonTeam Sky Blue106 km09:00
126Martin CleveTjörns CK106 km09:00
127Madeleine LycknerTeam Rynkeby106 km09:00
128Susanne AnderströmTeam Kungälv106 km09:00
129Per AnderssonTeam Kungälv106 km09:00
130Magnus WiströmHCK106 km09:00
131Lillemor WalleniusTeam Sky Blue106 km09:00
132Anders SvenssonKungsbacka CK106 km09:00
133Niklas GunnessonClub Aktiv Island106 km09:00
134Daniel Hedberg106 km09:00
135Fredrik Svensson106 km09:00
136Albin GipperthUmara sport club106 km09:00
137Fredrik HerouTeam Kungälv106 km09:00
138Hanna BörjessonTeam Sky Blue106 km09:00
139Anders Bengtsson106 km09:00
140Ingemar Othzén106 km09:00
141Anders AlexanderssonLygnens Venner106 km09:00
142Klaus KnaakCycling Solitaires106 km09:00
143Emil JonassonTeam Kungälv106 km09:00
144Jessica YlvénCK SubXX106 km09:00
145Jaroslaw Dabkowski106 km09:00
146Jill Hellberg106 km09:00
147Krzysztof Kowalski106 km09:00
148Christoffer BarettTeam Lime106 km09:00
149Jan LevholmTeam Kungälv106 km09:00
150Håkan PerssonSävedalens CK106 km09:00
151Isak RindälvHisingens CK106 km09:00
152Murray SmithSävedalens CL106 km09:00
153Johan Sävhage106 km09:00
154Karin Sävhage106 km09:00
155malin hägg106 km09:00
156Ann-Sofie WidellClub Aktive Island106 km09:00
157Christian Larsson Hck 106 km09:00
158Peter LindströmHCK106 km09:00
159Mattias SärmalmHCK106 km09:00
160Marie RångebyCK Sundet106 km09:00
161Terje SkaarnesUddevalla CK106 km09:00
162Staffan SandbergCk sundet106 km09:00
163Mikael Pettersson Lygnens venner106 km09:00
164Robin Hermansson106 km09:00
165Göran Hermansson106 km09:00
166Niklas Hermansson106 km09:00
167David Hanngren106 km09:00
168Anders RotheliusTeam Kungälv 106 km09:00
169Rune Grongstad106 km09:00
170Martin Cerina106 km09:00
171Daniel Wallin106 km09:00
172Ralf WoodlundCK Sundet106 km09:00
173Patrik Pärleborn106 km09:00
175Nikitas SidiropoulosPartille CK106 km09:00
176Patrik RagnmarkCk Sundet106 km09:00
177Magnus ÖstrandKärra wildhogs106 km09:00
178Andreaz ÖstrandKärra wildhogs106 km09:00
179Björn AdlerPartille CK106 km09:00
180Jonathan SagréAlingsås Triathlonklubb106 km09:00
181Maj-Britt Grün ErikssonTeam Grün106 km09:00
182Alexsander Östrand106 km09:00
183Anders LarssonAlingsås triathlonklubb106 km09:00
184Kristian DanebackGöteborg CK106 km09:00
185Mattias BorgströmTeam Alfons106 km09:00
186Jonas NiklassonTeam Kungälv106 km09:00
187Fredrik HalldinCk Sundet106 km09:00
188Fredrik WigrenCycling Solitaires106 km09:00
189Hanna SvanströmSubxx106 km09:00
190John WallmarkPartille CK106 km09:00
191Jan BodmanCK Bôset106 km09:00
192Anders AnderssonCK Sundet106 km09:00
193Petra WidegrenCK SubXX106 km09:00
194Anders OdmyrTeam Lime106 km09:00
195Lars KarlssonTeam 40+106 km09:00
196Irene GustafssonSubXX106 km09:00
197Michael Karlssoneam 40+106 km09:00
198Niklas EmanuelssonCK Lygnens venner106 km09:00
199Kristoffer MannPartille CK106 km09:00
200Erik Olsson2StrongArms106 km09:00
201Jonas Edvardsson Öglans SK106 km09:00
202Christian JohanssonCK Lygnens venner106 km09:00
203Hans PetterssonTeam Kungälv106 km09:00
204Sara BergströmSubXX106 km09:00
205Derek Creaser106 km09:00
206Thomas JohanssonCC Trollhättan 106 km09:00
207Catrine Nordgren JohanssonV:a Stenshults CK106 km09:00
208Andreas StrandöHCK sub10106 km09:00
209Peter SalomonssonHisingens CK106 km09:00
210Jörgen HallbergHisingens cykelklubb sub10106 km09:00
211Robert Ribbenholt106 km09:00
212Cecilia Anjou106 km09:00
213Tomas Ribbenholt106 km09:00
214Johan Hildesson Team kungälv106 km09:00
215Karin SärkaHisingens CK106 km09:00
216Linda HoffbergTeam Älvängen106 km09:00
217Edvin GipperthMarstrand Ck106 km09:00
218Ragnar LundborgTeam StrokeRide106 km09:00
219Therese HenrikssonTeam Älvängen106 km09:00
220Philip ClaessonCk sundet106 km09:00
221Jenny BergHisingens CK106 km09:00
222Alexander NuijaAktivitus Sports Club106 km09:00
223Magnus KarlssonStrokeride106 km09:00
224Jonas NorrmanTeam StrokeRide106 km09:00
225Lars Erik HeimholtCK Sundet106 km09:00
226Tomas JanssonRocket Racing106 km09:00
227Madeleine LjungbergSubxx106 km09:00
228Petra RasmussenSub XX106 km09:00
229Jimmy BalderudCK Sundet106 km09:00
230Thomas NorrgårdTeam Kungälv106 km09:00
231Lars BjörkmanCK Sundet106 km09:00
232Christian von Corswant106 km09:00
233Johan WigforssAktivitus sports club106 km09:00
234Jakob HjelmåkerAktivitus SC106 km09:00
235Susanna Gustafsson106 km09:00
236Gustav Lindskog106 km09:00
237Ulrika KabornCK Sub XX106 km09:00
238Johan Thunström106 km09:00
239Ulrika LaurinSubXX106 km09:00
240Lill MartinssonCK SubXX106 km09:00
241Michael LorentzonCK Sundet106 km09:00
242Mikael OlssonAktivitus Sports Club106 km09:00
243Andreas BorggrenTjörns CK106 km09:00
244Staffan EdvardssonCK sundet 106 km09:00
245Jonas NilssonSävedalen Ck106 km09:00
246Mattias Karlsson40+106 km09:00
247Erik OlssonKlassikern Nästa106 km09:00
248Marcus EdhGoHoc106 km09:00
249Martin EvertssonCK Sundet106 km09:00
250Peter JörnebrantTeam Kungälv Is 106 km09:00
251Andreas KiserClub Active Island106 km09:00
252Annelie Knutssonkungälvs sjukhus röntgen106 km09:00
253Kristoffer SäwströmKIF Kungälvs räddningstjänst kamrat och idrottsförening106 km09:00
254Jerker LandinKIF Kungälvs räddningstjänst kamrat och idrottsförening106 km09:00
255Krister NilsenEfficio106 km09:00
256Marko ErzénSävedalens CK106 km09:00
257Niclas AnderssonTeam Rynkeby Göteborg106 km09:00
258Erik HjelmströmPCK106 km09:00
259Stefan ÖsterbergSkintebo CK106 km09:00
260Marcus SandhSerneke Allebike Racing team106 km09:00
261Erik KällenTeam Alliansloppet106 km09:00
262Jonas Hamnstedt106 km09:00
263Jesper Fahlen Team Tenson 106 km09:00
264Emil Andersson106 km09:00
265Kenneth EdvardssonTeam Kungälv 106 km09:00
266Anders FagerlundCK-Master106 km09:00
267Tommy GuldbrandssonMellerud106 km09:00
268Johann KonséleusHCK106 km09:00
269Gustav BjörkqvistAlingsås trevligaste cykelklubb106 km09:00
270Henrik BrusToshiba106 km09:00
271Jan-Erik EngToshiba106 km09:00
272Viktor ÅhsAlingsås Trevligaste Cykelklubb106 km09:00
273Kenth KarlströmSkövde CK106 km09:00
274Birgitta BernhardssonTeam Kungälv106 km09:00
275Malin Bergman106 km09:00
276Mats SjöbergGnosjö FK106 km09:00
277Cecilia SjösvärdTeam Sky Blue106 km09:00
278Hermann JohannessonHCK106 km09:00
279Lotta JegenstamTeam Sky Blue106 km09:00
280Viktor RannDöna CK106 km09:00
281Mikael JanssonCK Lygnens Venner106 km09:00
282Joakim JohanssonCk Sundet106 km09:00
283Andreas Lillskog106 km09:00
284Elisabet HedenberghSvanesunds GIF106 km09:00
285Dan SjölanderHCK106 km09:00
286Christer StjernblomHisingens Cykel Klubb106 km09:00
287Jovan Stefanovic106 km09:00
288Charlotte Terner106 km09:00
289Karin FeltzingCK Bôset106 km09:00
290Patrik AckellCK Bôset106 km09:00
291Lisa Andersson106 km09:00
292Thor Kruse EenAktivitus SC106 km09:00
293Eddie OlssonCK Sundet106 km09:00
294Stefan Oscarsson Svanesunds GIF106 km09:00
295Anders JohanssonSerneke sub 7106 km09:00
296Simon EbelingEbeling Webbyrå106 km09:00
297Erica EneqvistLygnens venner106 km09:00
298Marcus ClaudelinSerneke SUB7 - GP Racing Sweden106 km09:00
299Oluf SkooghSerneke Allebike Racing Team Sub 7106 km09:00
300Henrik Hedbom gyllanderVOIDCYCLING106 km09:00
301Magnus BergquistCK Master106 km09:00
302Nina MathiassonTeam Sky Blue106 km09:00
303Daniel Olsson106 km09:00
304Tom LillskogRHCK106 km09:00
305Lena GipperthMarstrands CK106 km09:00
306Mats Warstedt106 km09:00
307Ulf RydneHisingens CK106 km09:00
308Pontus Johansson106 km09:00
309Daniel Durutovic Sävedalen ck 106 km09:00
310Klas KåforsTeam Tenson106 km09:00
311Erik PetterssonHisingens CK106 km09:00
312Mikael RydströmCK Lygnens Venner106 km09:00
313Rikard StröbergTeam Kungälv106 km09:00
314Anneli GreenTeam Sky Blue106 km09:00
315jonas karlssonLygnens venner106 km09:00
316Jan BergströmLygnens venner106 km09:00
317Simon StrömbergCK Lygnens Venner106 km09:00
318Tomas ÅgrenTeam Kungälv106 km09:00
319Henrik Storm106 km09:00
320Annika SöderströmCK Sundet106 km09:00
321Jens HalvarssonCK Lygnens Venner106 km09:00
322Karl NorbergHisingen CK106 km09:00
323Marcus LarssonCK Sundet106 km09:00
324Jason BrimHisingens CK106 km09:00
325Christer JohanssonTeam Tenson106 km09:00
326Anders RiménLygnens Venner106 km09:00
327Daniel Johansson106 km09:00
328Michael SchröderG.O.A.T106 km09:00
329Björn FredlundTeam Kungälv 106 km09:00
330Per-Johan WibergAktivitus Sports Club 106 km09:00
331Johan GustafssonLygnens Venner106 km09:00
332Jan ThielenCk Åsen106 km09:00
333Christian Bergek106 km09:00

Startlista för 61 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 61 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
400Göran FalkChikara61 km09:05-09:30
401Anna-Karin GarstamChikara61 km09:05-09:30
402Mats Johnsson 61 km09:05-09:30
403Nils SlotteRide of life61 km09:05-09:30
404Sandra AnderssonRide of Life61 km09:05-09:30
405Joakim Nilsson61 km09:05-09:30
406Magnus Lidström61 km09:05-09:30
407Stefan SvedmanTeam Jever61 km09:05-09:30
408Eva Euren61 km09:05-09:30
409Lilian Johansson61 km09:05-09:30
410Sandra SeatonPedalflickorna61 km09:05-09:30
411Anna NilssonPedalflickorna61 km09:05-09:30
412Pia JacobssonPedalflickorna61 km09:05-09:30
413Jessika JohanssonPedalflickorna61 km09:05-09:30
414Linda Berg61 km09:05-09:30
415Alexandra Berg61 km09:05-09:30
416Roland Berg61 km09:05-09:30
417Anna Dahllöf61 km09:05-09:30
418Eva JääskeläinenPink Rockets61 km09:05-09:30
419Anna Klangh61 km09:05-09:30
420Pernilla HänninenLilla Edet61 km09:05-09:30
421Anders Renström61 km09:05-09:30
422Erika SjöbergPink Rockets61 km09:05-09:30
423Lise-Lotte NybelinPink Rockets61 km09:05-09:30
424Lars Renström61 km09:05-09:30
425Ricky Tuijn61 km09:05-09:30
426Lisa Granhed61 km09:05-09:30
427Ivan MisicLa Familia61 km09:05-09:30
428Ivana MisicLa Familia61 km09:05-09:30
429Tommy Kihl61 km09:05-09:30
430Per Tunstad61 km09:05-09:30
431Lena RostedtICA61 km09:05-09:30
433Jessica HildebrandPink Rockets61 km09:05-09:30
434Anders BrandbergMölndals CK61 km09:05-09:30
435Kathrine Andersson 61 km09:05-09:30
436Anders Berglund61 km09:05-09:30
437Steve Dannert61 km09:05-09:30
438Jonna Niklasson61 km09:05-09:30
439Åke Andersson61 km09:05-09:30
440Ulrica OlssonTeam Kungälv61 km09:05-09:30
441Ann-Sofie Kriistoffersson61 km09:05-09:30
442Sardar Ghanbaralipour61 km09:05-09:30
443Domingos Pereira61 km09:05-09:30
444Miguel Pereira61 km09:05-09:30
445Catrin Kilén61 km09:05-09:30
446Jan KilénTeam Ergona61 km09:05-09:30
447Stig HägerlandKareby61 km09:05-09:30
448Robert KilénTeam Ergona61 km09:05-09:30
449Robert OlssonTeam Ergona61 km09:05-09:30
450Mats Rostedt61 km09:05-09:30
451Håkan RönnqvistTeam Prevecon61 km09:05-09:30
452Tobias RejnöTeam Prevecon61 km09:05-09:30
453Henrik OlssonMONI CK61 km09:05-09:30
454Peter HardinCamenbert MC61 km09:05-09:30
455Robert Lermalm61 km09:05-09:30
456Mikael Nilsson61 km09:05-09:30
457Teddy Lippens61 km09:05-09:30
458Owe Warnvik61 km09:05-09:30
459Lennart ErikssonFriskis&Svettis Uddevalla61 km09:05-09:30
460Leif Eriksson61 km09:05-09:30
461Jörgen BodholmTeam Kungälv61 km09:05-09:30
462Pia Malmberg61 km09:05-09:30
463Per-Erik Johansson61 km09:05-09:30
464Tord BröjerUddevallack61 km09:05-09:30
465Alexis Zadik61 km09:05-09:30
466Thomas GranlundTeam Kungälv61 km09:05-09:30
467Peter Varnvik61 km09:05-09:30
468Annica SolvangTeam 40+61 km09:05-09:30
469Ingemar Bröjer U-a cykelklubb61 km09:05-09:30
470Anki Lundblad61 km09:05-09:30
471Malin Brännström61 km09:05-09:30
472Stefan Johansson61 km09:05-09:30
473Kari Aartojärvi61 km09:05-09:30
474Berit Zackrisson61 km09:05-09:30
475Karl-Johan Nordenberg61 km09:05-09:30
476Klas Asp61 km09:05-09:30
478Niclas Rehn61 km09:05-09:30
479Jocke SivonenTeam Tandem61 km09:05-09:30
480Karin JohanssonTeam Tandem61 km09:05-09:30
481Raju JaiswalKollektivet61 km09:05-09:30
482Nina MathiassonFlyttar upp en klass/runda61 km09:05-09:30
483Magnus IfvarssonTeam Ergona61 km09:05-09:30
484Kjell Magnusson61 km09:05-09:30
485Dennis ForssmarkLygnens Venner 61 km09:05-09:30
486Mikael EkströmEkströms61 km09:05-09:30
487Yeni Ackeborn61 km09:05-09:30
488Jan WidmarkOk Skogsvargarna61 km09:05-09:30
489Carina Andersson61 km09:05-09:30
490Henrik JohanssonHisingens Swingersklubb61 km09:05-09:30
491Eva Lundsgård61 km09:05-09:30
492Ivan DalinTeam Kungälv61 km09:05-09:30
493Liam van der MeerCK Udevalla61 km09:05-09:30
494Jean-Paul van der MeerCK Udevall61 km09:05-09:30
495Lukas NicklassonSvanesunds GIF61 km09:05-09:30
496Jörgen NicklassonSvanesunds GIF61 km09:05-09:30
497Katarina BrynningSvanesunds GIF61 km09:05-09:30
498Stefan ParneboTeam Brason61 km09:05-09:30
499Rolf CarlssonFriskis & Svettis61 km09:05-09:30
500Ulrika Larsson Team Kungälv 61 km09:05-09:30
501Lisa Hylén61 km09:05-09:30
502Andreas Åberg61 km09:05-09:30

Startlista för 30 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 30 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
600Lena Petersson30 km09:30-10:00
601Susanne Aastradsen30 km09:30-10:00
602Andrew Steele30 km09:30-10:00
603William Steele30 km09:30-10:00
604Robert Steele30 km09:30-10:00
605Harald AnderssonNakamura AB30 km09:30-10:00
606Gabriel AnderssonNakamura AB30 km09:30-10:00
607Camilla Inghammar30 km09:30-10:00
608Marie Bergqvist 30 km09:30-10:00
609Linda Lönnroth30 km09:30-10:00
610Anneli Werner30 km09:30-10:00
611John Werner30 km09:30-10:00
612Viveca KarlssonVår"d"flickorna30 km09:30-10:00
613Monica AndreassonVår"d"flickorna30 km09:30-10:00
614Kaj AndreassonVår"d"flickorna30 km09:30-10:00
615Birgitta Jungersten EimanVår"d"flickorna30 km09:30-10:00
616Mats SchöneckTeam Schöneck30 km09:30-10:00
617Veronica SchöneckTeam Schöneck30 km09:30-10:00
618Mollie SchöneckTeam Schöneck30 km09:30-10:00
619Marie Jonsson30 km09:30-10:00
620Leander Karlsson30 km09:30-10:00
621Anders Röj30 km09:30-10:00
622Barbro Sanden-Röj30 km09:30-10:00
623Gunilla Lewin30 km09:30-10:00
624Lena Göransson30 km09:30-10:00
625Anncharlott Enberg30 km09:30-10:00
626Elise Haglund JohannessonTSOK30 km09:30-10:00
627Åke JohannessonTSOK30 km09:30-10:00
628Ingela AntonssonKungälvs sjukhus avd 230 km09:30-10:00
629Jessica Andersson30 km09:30-10:00
630Ulrika LogrenVGR/Gothia Forum30 km09:30-10:00
631Gabriel PlewaTeam Bobson30 km09:30-10:00
632Torbjörn BengtssonTeam Bobson30 km09:30-10:00
633Carina BerntssonIK Jogg30 km09:30-10:00
634Anna Bjäveclo30 km09:30-10:00
635Lena Persson30 km09:30-10:00
636Geoff Bache30 km09:30-10:00
637Karina Bache30 km09:30-10:00
638Inger Hansson30 km09:30-10:00
639Ulf Hansson30 km09:30-10:00
640Anna Andersson30 km09:30-10:00
641Sven-Olof Andersson30 km09:30-10:00
642Karin Karlsson30 km09:30-10:00
643Josefine TenghedeTeam Addison30 km09:30-10:00
644Kenneth Jonsson30 km09:30-10:00
645Linda SjöbergVGR30 km09:30-10:00
646Elton Jordansson30 km09:30-10:00
647Fredrik Hansson30 km09:30-10:00
648Raimo Väisänen30 km09:30-10:00
649Evamaria Küsters30 km09:30-10:00
650William FalkenströmFam. Falkenström 30 km09:30-10:00
651Martin Falkenström Fam. Falkenström30 km09:30-10:00
652Jenny ErixonTeam Kungälv30 km09:30-10:00
653Wilmer ErixonTeam Kungälv30 km09:30-10:00
654Elsa ErixonTeam Kungälv30 km09:30-10:00
655Louise de Verdier30 km09:30-10:00
656Viveca Alexandersson30 km09:30-10:00
657Anneli Johansson30 km09:30-10:00
658Karin Stenemo30 km09:30-10:00
659Anders LennartssonVästra Götalandsregionen30 km09:30-10:00
660Monica AnderssonVästfstigheter30 km09:30-10:00
661Inga Maria Blomgren30 km09:30-10:00
662Eva-Lotta Carlson30 km09:30-10:00
663Ann Svensson30 km09:30-10:00
664Marie-Louise Johnsson-Lidholm 30 km09:30-10:00
665Elinor SvenungssonPink Rockets30 km09:30-10:00
666Maria Lagerstedt30 km09:30-10:00
667Stig.Göran Thorén30 km09:30-10:00
668Raymond Henriksson30 km09:30-10:00
669Anniki Engström30 km09:30-10:00
670Maria Eek30 km09:30-10:00
671Therese KindströmTeam Skaka Rumpa30 km09:30-10:00
672Charlotta SköldTeam Skaka Rumpa30 km09:30-10:00
673Andreas BerntssonBerntsson Engineering30 km09:30-10:00
674Henrik Hällerö30 km09:30-10:00
675Karin Edlund30 km09:30-10:00
676Ella Karlsson30 km09:30-10:00

Startlista för 12 km´s banan sorterat efter startnummer

Startlista för 12 km visa i eget fönster

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
800Bert-ove Jansson12 km09:30-10:00
801Malin Jansson12 km09:30-10:00
802Leo Hermansson12 km09:30-10:00
803Ulrika Rosin Bryntesson12 km09:30-10:00
804Frida Bryntesson12 km09:30-10:00
805Klara Bryntesson12 km09:30-10:00
806Ann ÅkessonKungälvs sjukhus12 km09:30-10:00
807Emily Bache12 km09:30-10:00
808Miranda Bache12 km09:30-10:00
809Lena StillerKungälvs sjukhus12 km09:30-10:00
810Esther FalkenströmFam. Falkenström12 km09:30-10:00
811Tina Trygg12 km09:30-10:00
812Linda Johansson12 km09:30-10:00
813Linda BalderudCK Sundet12 km09:30-10:00
814Lova Zander BalderudCK Sundet12 km09:30-10:00
815Meja Zander BalderudCK Sundet12 km09:30-10:00
816Disa Zander BalderudCK Sundet12 km09:30-10:00
817Marcus LindstrandVästra Götalandsregionen12 km09:30-10:00
818Anders BolmstedtVästra Götalandsregionen12 km09:30-10:00
819Anna-Britta Svedholm12 km09:30-10:00
820Tommy Jansson12 km09:30-10:00
821Kjell-Åke ÅkessonSELMA12 km09:30-10:00
822Mona HauglandSELMA12 km09:30-10:00
823Camilla EkströmEkströms12 km09:30-10:00
824Thea EkströmEkströms12 km09:30-10:00
825Jenny Kihl12 km09:30-10:00
826Emelie Kihl12 km09:30-10:00
827Lilian ForsSkogshöjdens CK12 km09:30-10:00
828Christer ForsSkogshöjdens CK12 km09:30-10:00
829Anna ÅbergNU-sjukvården12 km09:30-10:00

footer