Startlistor

Gå tillbaka till startlistor för alla banor

Startlista för 30 km´s banan sorterat efter startnummer

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
600Linda Johansson30 km09:30-10:00
601Niklas HarströmHarström30 km09:30-10:00
602Jasmina HarströmHarström30 km09:30-10:00
603Gabriel PlewaBobson Club30 km09:30-10:00
604Torbjörn BengtssonBobson Club30 km09:30-10:00
605Tintin Herweijer30 km09:30-10:00
606Jacco Herweijer30 km09:30-10:00
607Britt-Marie SandVGR30 km09:30-10:00
608Marie Edvardsson ForsVGR30 km09:30-10:00
609Wolfgang HerrmannHisings Kärra30 km09:30-10:00
610Malin JanssonDuvslaget30 km09:30-10:00
611Leo HermanssonDuvslaget30 km09:30-10:00
612Bert-Ove JanssonDuvslaget30 km09:30-10:00
613Ann-Catrine HanssonVgr30 km09:30-10:00
614Lisel GustavsenVästergärdet Grill § Sport30 km09:30-10:00
615Sofia SvelanderVästergärdet Grill § Sport30 km09:30-10:00
616Kenneth Odengard30 km09:30-10:00
617Monica Floberg regions klassikern Nu sjukvården30 km09:30-10:00
618Ann-christin Karlsson30 km09:30-10:00
619Carina Berntsson 30 km09:30-10:00
620Jan Andersson30 km09:30-10:00
621Ann-Jeanette Andersson30 km09:30-10:00
622Annelie AnnebäckDu & jag30 km09:30-10:00
623William FalkenströmFam. Falkenström30 km09:30-10:00
624Martin FalkenströmFam. Falkenström30 km09:30-10:00
625Gittan Larsson30 km09:30-10:00
626Jonas AppeltoftTeam Alvhem30 km09:30-10:00
627Helene MobergTeam Alvhem30 km09:30-10:00
628Daniel AppeltoftTeam Alvhem30 km09:30-10:00
629Eric SandblingSandbling30 km09:30-10:00
630Hanna SandblingSandbling30 km09:30-10:00
631Kerstin Pantzare30 km09:30-10:00
632Matz GustafssonTeam Järnia30 km09:30-10:00
633Mikael HolmqvistTeam Hålanda30 km09:30-10:00
634Mattias KoppTeam Hålanda30 km09:30-10:00
635Romja Rungberg30 km09:30-10:00
636Joel Appeltoft30 km09:30-10:00
637Eva Kopp Nilsson30 km09:30-10:00
638Mats Mellberg30 km09:30-10:00
639Britt-Marie Gustafsson30 km09:30-10:00
640Camilla Skånberg30 km09:30-10:00
641Suzette Sörensen 30 km09:30-10:00
642Andreas Enberg30 km09:30-10:00
643Linda Enberg30 km09:30-10:00
644Victoria Stålheim30 km09:30-10:00
645Anders LennartssonVGR IT30 km09:30-10:00
646Martin OlofssonLiverpool FC30 km09:30-10:00
647Hugo Storm30 km09:30-10:00
648Sofie BjurströmerPantzare30 km09:30-10:00
649Stefan Pantzare30 km09:30-10:00
650Daniel TidholmTeam Kungälv30 km09:30-10:00
651Johanna TidholmTeam Kungälv30 km09:30-10:00
652Siiri TidholmTeam Kungälv30 km09:30-10:00
653Isak TidholmTeam Kungälv30 km09:30-10:00
654Lotten Grönberg30 km09:30-10:00
655Jouko Seppänen30 km09:30-10:00
656Sinikka Liewendahl30 km09:30-10:00
657Torbjörn AttnäsTeam Kungälv30 km09:30-10:00
658August Dahlbom30 km09:30-10:00
659William HarryssonSSRS30 km09:30-10:00
660Lotta Hellgren30 km09:30-10:00
661Lars Fors30 km09:30-10:00
662Göran Vänerhall30 km09:30-10:00
663Robert VänerhallTeam Kungälv 30 km09:30-10:00
664Ruth VänerhallTeam Kungälv 30 km09:30-10:00
footer