Startlistor

Gå tillbaka till startlistor för alla banor

Startlista för 61 km´s banan sorterat efter startnummer

Startnr Namn Klubb / lag Runda Startid
400Johnny Edvardsson61 km09:05-09:30
401Andrej Åhsberg61 km09:05-09:30
402Dardane Levinsson61 km09:05-09:30
403Pernilla Hänninen61 km09:05-09:30
404Steve Dannert61 km09:05-09:30
405Johan Leteus61 km09:05-09:30
406Patrik Marklund61 km09:05-09:30
407Sven Svensson61 km09:05-09:30
408berndt Antonsson61 km09:05-09:30
409Kristina BilgerVGR61 km09:05-09:30
410Sara Wikström61 km09:05-09:30
411Gustav Ekelund61 km09:05-09:30
412Lennart HanssonHöga61 km09:05-09:30
413Dennis Olsson61 km09:05-09:30
414Kent Larsson61 km09:05-09:30
415Yvette VallinTeam Kungälv61 km09:05-09:30
416Elisabeth RagnmarkMin club61 km09:05-09:30
417Marie Carlsson61 km09:05-09:30
418Markus Hansson61 km09:05-09:30
419Tine Svingen ErdegardTeam Kungälv61 km09:05-09:30
420Richard Westfeldt61 km09:05-09:30
421Niclas RehnKungälv61 km09:05-09:30
422Marita JohanssonVGR61 km09:05-09:30
423Mikael Lindén61 km09:05-09:30
424Vibeke GyllenramGT & Lime61 km09:05-09:30
425Stéphane JettéGT & Lime61 km09:05-09:30
426Stuart Smith61 km09:05-09:30
427Owe Warnvik61 km09:05-09:30
428Ricky Tuijn61 km09:05-09:30
429Willy Berndtsson61 km09:05-09:30
430Erik AnnebäckDu & jag61 km09:05-09:30
431Marie NicklassonLysekils SLF61 km09:05-09:30
432Camilla Wilhelmsson Lysekils SLF61 km09:05-09:30
433Jon Rasmussen61 km09:05-09:30
434Alexis ZadikEnsam är stark ;)61 km09:05-09:30
435caroline sondell61 km09:05-09:30
436Janne BjörkmanTeam Kungälv61 km09:05-09:30
437Espen Olsen61 km09:05-09:30
438Kenth FriskVGR61 km09:05-09:30
439Maria CronholmVGR61 km09:05-09:30
440John Jannesson61 km09:05-09:30
441Lars-Erik Eriksson61 km09:05-09:30
442Johan Tell61 km09:05-09:30
443Stefan IsakssonAlingsås Triathlonklubb61 km09:05-09:30
444Nora BökeAlingsås Triathlonklubb61 km09:05-09:30
445Susanne OhlsénHestra IF61 km09:05-09:30
446Peter KarlssonKungsbacka ck61 km09:05-09:30
447Kajsa Genheden61 km09:05-09:30
448Mikael Nilsson61 km09:05-09:30
449Maj-Britt Grün ErikssonFolktandvården Lysekil61 km09:05-09:30
450Leif ErikssonTEAM SI TECH61 km09:05-09:30
451Maj-Britt J. söderqvistStrokeride61 km09:05-09:30
452Stefan Larsson61 km09:05-09:30
453Kjell Nilsson61 km09:05-09:30
454Daniel MartinssonNödinge61 km09:05-09:30
455Peter Boberg61 km09:05-09:30
456Jocke JohanssonTeam Tandem61 km09:05-09:30
457Karin JohanssonTeam Tandem61 km09:05-09:30
458Eva CarlbomMölndal Outdoor61 km09:05-09:30
459Johan EngerbergTeam Kungälv61 km09:05-09:30
460Prapaporn EngerbergTeam Kungälv61 km09:05-09:30
461Albin Jansfelt61 km09:05-09:30
462Catrine EngströmTeam Karlström61 km09:05-09:30
463Henrik Grönberg61 km09:05-09:30
464Jessica AnderssonHisingens CK61 km09:05-09:30
465Hans KarlssonTeam Karlström61 km09:05-09:30
466Anders NilssonCK Sundet61 km09:05-09:30
467Stig-Göran ThorenTorslanda61 km09:05-09:30
468Maria Lagerstedt61 km09:05-09:30
469Lennart ErikssonUddevalla CK61 km09:05-09:30
470Annika BossMölndal Outdoor (MOIF)61 km09:05-09:30
471Therese Wahlberg61 km09:05-09:30
472Har UtgåttFlyttad!61 km09:05-09:30
473Mikael OlssonTeam Jotun61 km09:05-09:30
474Fredrik AnderssonSvanesund CK61 km09:05-09:30
475Alma OlivAlma61 km09:05-09:30
476Elias Brovik61 km09:05-09:30
477Svein-Erik BakkeSK Rye61 km09:05-09:30
478Ove BladhATOMA 61 km09:05-09:30
479Torunn BrandtSK Rye61 km09:05-09:30
480Gunilla Dreifeldt61 km09:05-09:30
481Tina Hagström AxelssonTeam Kungälv61 km09:05-09:30
482Susanne Sandeliusteam Kungälv61 km09:05-09:30
483Reine Carlsson61 km09:05-09:30
484Martin GustafssonTeam Kungälv 61 km09:05-09:30
485Kenneth EdvardssonTeam Kungälv 61 km09:05-09:30
486Peter Varnvik61 km09:05-09:30
footer